закон україни про державну службу
закон україни про державну службу
Про державну службу. (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2016, № 4, ст.43). {Із змінами, внесеними згідно із Законами № 1774-VIII від 06.12.2016, ВВР, 2017, № 2, ст.25 № 1798-VIII від 21.12.2016, ВВР, 2017, № 7-8, ст.50 № 2136-VIII від 13.07.2017, ВВР, 2017, № 35, ст.376 № 2147-VIII від 03.10.2017, ВВР, 2017, № 48, ст.436 № 2190-VIII від. {Положенння щодо контракту про проходження державної служби набирають чинності з 1 січня 2020 року - див. абзац третій пункту 1 розділу II Закону № 117-IX від 19.09.2019}. {Установити, що норми абзацу восьмого пункту 14 розділу XI цього Закону застосовуються по 31 грудня 2021 року згідно із Законом № 117-IX від 19.09.2019}.
Про державну службу 2018. перевірено сьогодні. редакція від 11.10.2017. вступив у чинність 28.12.1993. Про державну службу в останній чинній редакції від 11 жовтня 2017 року. Нові не набрали чинності редакції закону відсутні. Порівняти редакції закону. Ви можете порівняти редакції даного закону, вибравши дати вступу редакцій в силу і натиснути на кнопку "Порівняти". Всі останні зміни та доповнення відкриються перед Вами як на долоні.
Закон України «Про державну службу» — Закон України, ухвалений 10 грудня 2015 року на заміну Законам 1993 і 2011 років. Закон визначає принципи, правові та організаційні засади забезпечення публічної, професійної, політично неупередженої, ефективної, орієнтованої на громадян державної служби, яка функціонує в інтересах держави і суспільства, а також порядок реалізації громадянами України права рівного доступу до державної служби, що базується на їхніх особистих якостях та досягненнях.
Державна служба в Україні - це професійна діяльність осіб, які займають посади в державних органах та їх апараті щодо практичного виконання завдань і функцій держави та одержують заробітну плату за рахунок державних коштів. Ці особи є державними службовцями і мають відповідні службові повноваження. Право на державну службу мають громадяни України незалежно від походження, соціального і майнового стану, расової і національної приналежності, статі, політичних поглядів, релігійних переконань, місця проживання, які одержали відповідну освіту і професійну підготовку та пройшли у встановленому порядку конкурсний відбір, або за іншою процедурою, передбаченою Кабінетом Міністрів України.
2. Державний службовець - це громадянин України, який займає посаду державної служби в органі державної влади, іншому державному органі, його апараті (секретаріаті) (далі - державний орган), одержує заробітну плату за рахунок коштів державного бюджету та здійснює встановлені для цієї посади повноваження, безпосередньо пов'язані з виконанням завдань і функцій такого державного органу, а також дотримується принципів державної служби. 1. Цей Закон регулює відносини, що виникають у зв'язку із вступом на державну службу, її проходженням та припиненням, визначає правовий статус державного службовця. 2. Дія цього Закону поширюється на державних службовців
Юридичний портал Протокол Закони Про державну службу | від 10.12.2015 № 889-VIII. Про державну службу | від 10.12.2015 № 889-VIII.
Видання містить постатейний науково-практичний коментар до Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року, а також матері-али європейського досвіду вступу на державну службу, службової кар’єри та оплати праці державних службовців. Коментар підготовлено на основі досягнень юридичної науки та науки публічного адміністрування, а також сучасної практики функціонування інституту державної служби. Особливий акцент зроблено на цілях кожної з норм та їхній правовій основі. Науково-практичний коментар підготовлено спільно з Національним агентством України з питань державної служби та Deut.
Про державну службу. Верховна Рада України Закон від 10.12.2015 №889-VIII. Реквизиты. Издатель: Верховна Рада України. 2. Державний службовець - це громадянин України, який займає посаду державної служби в органі державної влади, іншому державному органі, його апараті (секретаріаті) (далі - державний орган), одержує заробітну плату за рахунок коштів державного бюджету та здійснює встановлені для цієї посади повноваження, безпосередньо пов’язані з виконанням завдань і функцій такого державного органу, а також дотримується принципів державної служби.
Закон України "Про державну службу" № 889-VIII набирає чинності з 1 травня 2016 року. Відповідно до Прикінцевих положень право на призначення пенсії як державному службовцю передбачено особам, які станом на 1 травня 2016-го матимуть не менше 20 років стажу на посадах, віднесених Кабінетом Міністрів України до відповідних категорій посад. державної служби, або 10 років стажу на посадах, віднесених до відповідних категорій посад державних службовців, та займатимуть посади державної служби. Їм пенсії мають призначатись згідно з нормою Закону України "Про державну службу", яка .
Проект закону України «Про державну службу» приділяє велику увагу конкурсній процедурі призначення на посади в органах виконавчої влади, підвищенню професійного рівня чиновників, яких поділятимуть на три категорії. Службовець низької категорії може не мати університетського диплому, а вищий службовець мусить не тільки бути дипломованим, а ще й знати іноземну мову. Дефіцит компетентності та професіоналізму – одна з ключових проблем державної служби в Україні. В її основі – законодавство, яке залишає державних службовців сам на сам із суб’єктивізмом керівників, не даючи жодних гарантій захисту в.
"Про державну службу" (Закон о государственной службе". Скачати / читати безкоштовно онлайн повний текст Закону України N 889-VIII від 10 грудня 2015 року "Про державну службу", що набрав чинності з 01.05.2016 р. Скачать / читать бесплатно онлайн полный текст Закона Украины N 889-VIII от 10 декабря 2015 года "О государственной службе", который вступил в законную силу с 01.05.2016 г. Нравится? Лайкни! Категория: Законы Украины / Закони України | Добавил: yurist-online (17.02.2016). Просмотров: 7961. Всего комментариев: 0.
Державна служба в Українi - це професiйна дiяльнiсть осiб, якi займають посади в державних органах та їх апаратi щодо практичного виконання завдань i функцiй держави та одержують заробiтну плату за рахунок державних коштiв. Цi особи є державними службовцями i мають вiдповiднi службовi повноваження. Стаття 2. Посада i посадова особа. Питання функцiонування державної служби в iнших державних органах, правове становище яких регулюється спецiальними законами України, вирiшуються цими органами. Стаття 7. Орган управлiння державною службою. Органом управлiння державною службою в державних органах та їх апаратi є Головне управлiння державної служби при Кабiнетi Мiнiстрiв України.
Це проект Закону України «Про державну службу» (реєстр. № 2490). Він був поданий Кабінетом Міністрів України і прийнятий Верховною Радою України за основу 23 квітня 2015 року. Ціле літо попри усі негаразди і плітки, що точилися навколо цього проекту, депутати, посадовці, залучені експерти і усі зацікавлені особи опрацьовували законопроект, який нарешті було винесено на друге читання. Давайте розглянемо основні положення проекту разом. ДОКУМЕНТ СТАТТІ. Проект № 2490 — проект Закону України «Про державну службу» від 30.03.2015 р. № 2490. ВИЗНАЧАЄМО ТЕРМіНИ. Відповідно до Проекту № 2490.
Новорічний подарунок від Президента у вигляді підпису під новим Законом «Про державну службу» викликав серед спільноти держслужбовців гамму різноманітних емоцій — від «все одно нічого не зміниться» до «нарешті дочекалися». Водночас, попри усі емоції, критику правового регулювання державної служби і прогнози щодо подальшої долі держслужбовців новий Закон набуде чинності 1 травня 2016 року. А отже, часу на аналіз нових норм залишилось не дуже багато. Тож давайте без зайвих розмов вивчати вимоги нового законодавства разом, і розпочнемо це робити прямо з першого випуску Держслужбовця у 2016 році.
Коментарі
Дописати коментар